Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

7 sierpnia 2022

XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Z tej racji zapraszam do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu, po której będzie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  2. Intencja dla Róż Różańcowych na miesiąc sierpień: Za małych i średnich przedsiębiorców: Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.
  3. W sobotę, 13 sierpnia, nabożeństwo fatimskie Czarnej Górze-Zagórze o godz. 18:00.
  4. Sprzątanie kościoła prosimy Państwa: Moś, Łojek i Kaczmarczyk.
  5. Modlitwa różańcowa: Róża Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
  6. Dzisiaj Rada Parafialna będzie zbiera pieniądze na kościół.
  7. Intencje mszalne.
  8. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Trybsza, ich rodziny, znajomych i przyjaciół z innych miejscowości na festyn połączony z meczem piłkarskim "Starsi kontra Młodsi". Impreza odbędzie się w przyszłą niedzielę - 14 sierpnia, na boisku sportowym w Trybszu. Rozpoczęcie o g. 14:00. Mecz rozpocznie się o g. 15:00. Na festynie przewidziano atrakcje dla dzieci i dorosłych: dmuchańce, pokaz sprzętu strażackiego, mini zawody strażackie dla najmłodszych, grill, przekąski, napoje, muzykę i wiele innych ofert. Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy i spędzenia razem niedzielnego popołudnia.
  9. Małopolska Izba Rolnicza oraz Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nowym Targu zapraszają rolników na szkolenie z zakresu ochrony zwierząt podczas uśmiercania oraz kwalifikacji osób do przeprowadzania uboju poza rzeźnią na użytek własny. Szkolenie odbędzie się we wtorek 9 sierpnia 2022 o g. 10:00 w Domu Ludowym w Łapszach Niżnych.

Inflacja i drożyzna nie omijają też naszej parafii. Za zrozumienie i gotowość do hojności składam serdeczne „Bóg zapłać!”